Když se řekne Koštálovské cross country, tak se vždy těšíme jako o život. Skvělé depo na koupališti a hlavně super trať, která vede i přes lom. Je se vždy na co těšit….

Už v pátek se sjíždíme Já, Junior a David v Koštálově s Marešákem a po stavbě depa se vrháme na ochutnávku místní plzničky. Po pár půlitrech kvitujeme, že je v pořádku.

Až v sobotu příjíždějí ostatní: Aleš s Davčou, Fašoun, Vlastík, Houska, Křivouš, Diorek, Nina Ricci, Mára Doleňák a říčanská buňka v setavě Márfy, Jarda Jonák, Míra Chudoba, Mirek a Honza Bambasovi a Jirka Javůrek.

Ráno startují jako první tradičně děti. Trochu jim do toho pršáčkuje, tak je trať v prvních dvou rozjížďkách jako na kluzišti. Díky tomu je vidět mnohou zajímavých figur. Chudáci děti, opravdu to pro ně bylo těžké. V 50ccm si Davča Vondrák vyjíždí bednu za 3. místo. V 65ccm David Fíla dojede na 6. místě.

Následuje start hobíků. Je stále ještě kluzko a než se trať vyjede, tak to chvíli trvá. Zato licence a veteráni startují do vyjeté tratě a jede se jim o poznání lépe. Trať je parádní a kamenitý sjezd dává jezdcům pořádně zabrat. Je se opravdu na co koukat. Parádní svezení.Večer praská kiosek na koupališti ve švech a všichni jezdci včetně diváků doplňují tekutiny. Doplňujeme také:-)

V neděli ráno je společný start všech tříd, startuje se v pořadí Liecence A, B, veteráni, E3, E2, E1 a malorážky. Trať je už dost rozbitá, ale jak je člověk rozjetý z předchozího dne, tak většina jezdců zajíždí lepší časy než v sobotu. Opět lahůdková jízda.

Mé velké poděkování patří nejen pořadatelům za skvěle odvedený výkon při organizaci závodu ale také našemu Pepovi Dolanskému za obětavou práci v v tankovačce.


VÝSLEDKY DRK TÝMU:

Sobota:

E1: Mára Dolenský 13. místo

E2: Bambas Jan 42.misto

E3: Václav Křivohlavý 6.místo / Martin Gomboš 16. místo / Ondřej Voňavka 17. místo / Jaroslav Jonák 19. místo /  Mirek Chudoba 25.místo /  Mirek Bambas 39.místo / Jirka Javůrek 40. místo

Licence B: Ondra Rathouský 20. místo / Jiří Fíla jun. 23.místo / Jiří Fíla sen. 24.místo / Vlastík Šindelář 26. místo / Jan Mareš – odstoupil

Veteráni: Aleš Vondrák 2. místo / Tomáš Němec 19. místo / Lukáš Voňavka 21.místo

Deti do 50ccm: David Vondrák 3.místo

Děti do 65ccm: David Fíla 6.místo

Neděle:

E1: Mára Dolenský 5. místo

Licence B: Ondra Rathouský 16. místo / Jiří Fíla sen. 17.místo / Vlastík Šindelář 18. místo

Veterání: Aleš Vondrák 2. místo / Tomáš Němec 11. místo

Foto: Motodejv, Karel Čermák, Nikola Dolenská – děkujeme


FOTOGALERIE: